مرجع آزمون های کارشناسی رسمی قوه قضائیه-دادگستری

انتشارات سرا

برخی از ویژگی ها

منتظر چاپ جدید این کتاب باشید.

کارشناس رسمی بخشی از حرفه مهندسی راه و ساختمان می باشد که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط علاقه مند هستند پروانه آن را دریافت نمایند.این کتاب شامل:

  • درسنامه جامع، حاوی نکات مهم و پرکاربرد از مباحث کلیدی آزمون ها
  • پاسخ تشریحی آزمون های کارشناسی رسمی دادگستری و قوه قضائیه از 1386تا1395
  • بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد

 

موجود
قابل پرداخت :
150,000
تومانکارشناس رسمی بخشی از حرفه مهندسی راه و ساختمان می باشد که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط علاقه مند هستند پروانه آن را دریافت نمایند.با توجه به گستردگی و تنوع مطالب آزمون های ورودی کارشناسی رسمی، کتاب حاضر دردو بخش تدوین شده است؛

در بخش اول نکات مهم و پرکاربرد از مباحث مهم و کلیدی آزمون ها از جمله سازه های فلزی و بتنی، خاک وپی، نکات برگزیده و مهم بارگذاری و استاندارد 2800، راه سازی، روسازی، منتخب قوانین کارشناسی، ضوابط معماری و شهرسازی و نشریه 55 به صورت یک درسنامه جامع ارائه شده است.

در بخش دوم کتاب، 4 دوره گذشته آزمون‌های کارشناسی رسمی دادگستری و 3 دوره آزمون‌های اخیر قوه قضائیه کاملا تحلیل و تشریح شده‌اند و پاسخ دقیق هر سوال با استناد به آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان و آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های معتبر رایج در کشور شده‌اند.

بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد می‌باشد.

پاسخ سوالات با دقت زیاد و توضیحات ساده، روان و کافی ارائه شده‌اند تا مخاطبان مختلف با سطح علمی متفاوت بتوانند از مطالب به طور کامل استفاده کنند.

در ارائه صورت سوالات، رعایت امانت شده است و هیچ‌گونه تغییری در صورت سوال اعمال نشده است. به طوری که حتی اگر متن سوال، گزینه‌ها و شکل‌ها ایراداتی داشته‌اند به همان صورت ارائه شده‌اند تا شرایط واقعی سوالات آزمون حفظ شود، لیکن در متن پاسخ به این اشکالات اشاره شده و صورت صحیح آنها بیان شده است.

ویژگی بارز این کتاب ارائه پاسخ بلافاصله پس از صورت سوال می‌باشد تا خواننده دچار سردرگمی و جستجو‌های مکرر به منظور یافتن پاسخ هر سوال در صفحات دیگر نشود.

<<تفاوت کتاب مجموعه آزمون های کارشناس رسمی رشته راه و ساختمان با کتاب مرجع آزمون های کارشناس رسمی قوه قضائیه و دادگستری در این است که کتاب مجموعه آزمون های کارشناس رسمی شامل مجموعه ای از تمام آزمون های گذشته ی کارشناس رسمی از سال 1380 تا سال 1396با پاسخ کلیدی است ولی کتاب مرجع آزمون های کارشناس رسمی قوه قضائيه و دادگستري شامل سه بخش اصلی است که در یک بخش آزمون های سال 1386 تا سال 1396 را پوشش داده و برای هر سوال تستی یک پاسخ تشریحی جامع  داده شده است و این موضوع برای تمام سوالات صادق است و در بخش ديگر یک درس‌نامه‌ي جامع شامل شامل تمام موضوعات كارشناس رسمي گرد آوري شده است و بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد می‌باشد.و در اختيار شما عزيزان قرار گرفته است.>>

بخش اول: درسنامه

فصل 1: طراحی و اجرای ساختمان های بتنی 

فصل 2:جوشکاری و عیب جوش

فصل 3:بارهای وارد بر ساختمان

فصل4:تحلیل سازه

فصل5: مکانیک خاک

فصل6: راهسازی و روسازی

فصل7: مفاهیم حقوقی

فصل8: ضوابط معماری و شهرسازی

بخش دوم : مجموعه سوالات و پاسخنامه تشریحی

بخش : سوم پیوست ها

 

مشخصات کتاب

نویسنده دکترامیرحسین خلوتی
ناشر انتشارات سرا
تعداد صفحات 403
شابک 978-600-97281-3-8