مرجع آزمون های کارشناسی رسمی قوه قضائیه-دادگستری

انتشارات سرا

برخی از ویژگی ها

کارشناس رسمی بخشی از حرفه مهندسی راه و ساختمان می باشد که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط علاقه مند هستند پروانه آن را دریافت نمایند.این کتاب شامل:

  • درسنامه جامع، حاوی نکات مهم و پرکاربرد از مباحث کلیدی آزمون ها
  • پاسخ تشریحی آزمون های کارشناسی رسمی دادگستری و قوه قضائیه از 1386تا1395
  • بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد

 

 

موجود
قابل پرداخت :
88,000
تومانکارشناس رسمی بخشی از حرفه مهندسی راه و ساختمان می باشد که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط علاقه مند هستند پروانه آن را دریافت نمایند.با توجه به گستردگی و تنوع مطالب آزمون های ورودی کارشناسی رسمی، کتاب حاضر دردو بخش تدوین شده است؛

در بخش اول نکات مهم و پرکاربرد از مباحث مهم و کلیدی آزمون ها از جمله سازه های فلزی و بتنی، خاک وپی، نکات برگزیده و مهم بارگذاری و استاندارد 2800، راه سازی، روسازی، منتخب قوانین کارشناسی، ضوابط معماری و شهرسازی و نشریه 55 به صورت یک درسنامه جامع ارائه شده است.

در بخش دوم کتاب، 4 دوره گذشته آزمون‌های کارشناسی رسمی دادگستری و 3 دوره آزمون‌های اخیر قوه قضائیه کاملا تحلیل و تشریح شده‌اند و پاسخ دقیق هر سوال با استناد به آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان و آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های معتبر رایج در کشور شده‌اند.

بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد می‌باشد.

پاسخ سوالات با دقت زیاد و توضیحات ساده، روان و کافی ارائه شده‌اند تا مخاطبان مختلف با سطح علمی متفاوت بتوانند از مطالب به طور کامل استفاده کنند.

در ارائه صورت سوالات، رعایت امانت شده است و هیچ‌گونه تغییری در صورت سوال اعمال نشده است. به طوری که حتی اگر متن سوال، گزینه‌ها و شکل‌ها ایراداتی داشته‌اند به همان صورت ارائه شده‌اند تا شرایط واقعی سوالات آزمون حفظ شود، لیکن در متن پاسخ به این اشکالات اشاره شده و صورت صحیح آنها بیان شده است.

ویژگی بارز این کتاب ارائه پاسخ بلافاصله پس از صورت سوال می‌باشد تا خواننده دچار سردرگمی و جستجو‌های مکرر به منظور یافتن پاسخ هر سوال در صفحات دیگر نشود.

مشخصات کتاب

نویسنده دکترامیرحسین خلوتی
ناشر انتشارات سرا
تعداد صفحات 403
سال چاپ پائیز 96
نوبت چاپ چاپ اول
شابک 978-600-97281-3-8
web site hit counter