کتاب جداول اشتال پروفیل‌های فولادی (رنگی)

برخی از ویژگی ها

کتاب جداول اشتال پروفیل‌های فولادی در آزمون‌هاي دانشگاهي دانشجويان رشته‌هاي عمران و معماري و نيز آزمون نظام مهندسي و همچنين براي مهندسين محاسب در پروژه‌هاي حرفه‌اي مورد نياز خواهد بود. لذا داوطلبان آزمون‌هاي نظام مهندسي عمران محاسبات، عمران نظارت و عمران اجرا، دانشجويان و مهندسان محاسب­، به منظور پاسخگويي به پرسش­‌هاي آزمون‌­هاي نظام مهندسي و تحليل‌ها و طراحي‌ها در خصوص نيمرخ‌­ها، تيرآهن­‌ها، تسمه­‌ها و به طور کلي قسمت­‌هاي محاسباتي سازه­‌هاي فولادي، لاجرم مي‌بايست از جداول مربوطه در کتاب حاضر بهره گيرند.

ناموجود
درصورت موجود نبودن این کتاب با شماره تلفن 4-22638713 تماس بگیرید.کتاب جداول اشتال پروفیل‌های فولادی در آزمون‌هاي دانشگاهي دانشجويان رشته‌هاي عمران و معماري و نيز آزمون نظام مهندسي و همچنين براي مهندسين محاسب در پروژه‌هاي حرفه‌اي مورد نياز خواهد بود. لذا داوطلبان آزمون‌هاي نظام مهندسي عمران محاسبات، عمران نظارت و عمران اجرا، دانشجويان و مهندسان محاسب­، به منظور پاسخگويي به پرسش­‌هاي آزمون‌­هاي نظام مهندسي و تحليل‌ها و طراحي‌ها در خصوص نيمرخ‌­ها، تيرآهن­‌ها، تسمه­‌ها و به طور کلي قسمت­‌هاي محاسباتي سازه­‌هاي فولادي، لاجرم مي‌بايست از جداول مربوطه در کتاب حاضر بهره گيرند.

در کتاب جداول اشتال پروفیل‌های فولادی بر خلاف ديگر کتب موجود به جهت راحتي داوطلبان و خوانندگان و عدم اشتباه عزيزان، اعداد جداول و شکل­‌ها با وضوح و کيفيت بالا (برخلاف ديگر کتب موجود) توسط گروه متخصص انتشارات نوآور تايپ و طراحي شده‌­است. اعداد اين جداول با جديدترين استانداردهاي اروپايي مطابق شده و بارها تصحيح و ويرايش شده تا کمترين خطا را داشته باشد.

 

مشخصات کتاب

نویسنده محمدحسین علیزاده
ناشر نوآور
سال چاپ 1397
نوبت چاپ چاپ اول
شابک 9786001683978