مرجع آزمون های کارشناسی رسمی قوه قضائیه-دادگستری(جلدسخت)

انتشارات سرا

برخی از ویژگی ها

کارشناس رسمی بخشی از حرفه مهندسی راه و ساختمان می باشد که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط علاقه مند هستند پروانه آن را دریافت نمایند.

این کتاب شامل:

  • درسنامه جامع، حاوی نکات مهم و پرکاربرد از مباحث کلیدی آزمون ها
  • پاسخ تشریحی آزمون های کارشناسی رسمی دادگستری و قوه قضائیه از 1386تا1395
  • بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد
ناموجود
درصورت موجود نبودن این کتاب با شماره تلفن 4-22638713 تماس بگیرید.کارشناس رسمی بخشی از حرفه مهندسی راه و ساختمان می باشد که به دلیل اعتبار حرفه ای بالا، بسیاری از فارغ التحصیلان رشته های مرتبط علاقه مند هستند پروانه آن را دریافت نمایند.با توجه به گستردگی و تنوع مطالب آزمون های ورودی کارشناسی رسمی، کتاب حاضر دردو بخش تدوین شده است؛

در بخش اول نکات مهم و پرکاربرد از مباحث مهم و کلیدی آزمون ها از جمله سازه های فلزی و بتنی، خاک وپی، نکات برگزیده و مهم بارگذاری و استاندارد 2800، راه سازی، روسازی، منتخب قوانین کارشناسی، ضوابط معماری و شهرسازی و نشریه 55 به صورت یک درسنامه جامع ارائه شده است.

در بخش دوم کتاب، 4 دوره گذشته آزمون‌های کارشناسی رسمی دادگستری و 3 دوره آزمون‌های اخیر قوه قضائیه کاملا تحلیل و تشریح شده‌اند و پاسخ دقیق هر سوال با استناد به آخرین ویرایش مباحث مقررات ملی ساختمان و آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های معتبر رایج در کشور شده‌اند.

بخش پیوست‌ها شامل جدول طبقه بندی سوالات آزمون‌های گذشته و جدول تغییر شکل تیرهای پرکاربرد می‌باشد.

پاسخ سوالات با دقت زیاد و توضیحات ساده، روان و کافی ارائه شده‌اند تا مخاطبان مختلف با سطح علمی متفاوت بتوانند از مطالب به طور کامل استفاده کنند.

در ارائه صورت سوالات، رعایت امانت شده است و هیچ‌گونه تغییری در صورت سوال اعمال نشده است. به طوری که حتی اگر متن سوال، گزینه‌ها و شکل‌ها ایراداتی داشته‌اند به همان صورت ارائه شده‌اند تا شرایط واقعی سوالات آزمون حفظ شود، لیکن در متن پاسخ به این اشکالات اشاره شده و صورت صحیح آنها بیان شده است.

ویژگی بارز این کتاب ارائه پاسخ بلافاصله پس از صورت سوال می‌باشد تا خواننده دچار سردرگمی و جستجو‌های مکرر به منظور یافتن پاسخ هر سوال در صفحات دیگر نشود.

web site hit counter