اصول و مبانی طراحی سازه های فولادی جلد چهارم(دکتراباذراصغری)

برخی از ویژگی ها

کتاب در پیش رو یکی از بهترین و معتبرترین منابع آموزش اصول و مبانی طراحی سازه های فولادی در کشور است. این کتاب پس از سالها تجربه و تدریس توسط جناب آقای دکتر “اباذر اصغری” از انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر روانه بازار شده است. در این کتاب که در یک مجموعه ۴ جلدی ارائه شده است، تمامی مبانی و اصول طراحی سازه های فولادی با قلمی بسیار روان همراه با تمامی مفاهیم و تئوری های لازم، برای دانشجویان و مهندسین سازه و عمران نگاشته شده است.

ناموجود
درصورت موجود نبودن این کتاب با شماره تلفن 4-22638713 تماس بگیرید.کتاب در پیش رو یکی از بهترین و معتبرترین منابع آموزش اصول و مبانی طراحی سازه های فولادی در کشور است. این کتاب پس از سالها تجربه و تدریس توسط جناب آقای دکتر “اباذر اصغری” از انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر روانه بازار شده است. در این کتاب که در یک مجموعه ۴ جلدی ارائه شده است، تمامی مبانی و اصول طراحی سازه های فولادی با قلمی بسیار روان همراه با تمامی مفاهیم و تئوری های لازم، برای دانشجویان و مهندسین سازه و عمران نگاشته شده است. اگر دانشجوی کارشناسی عمران هستید و یا اینکه علاقه مند به یادگیری طراحی سازه های فولادی دارید، این مجموعه ۴ جلدی میتواند بهترین و مناسب ترین انتخاب شما باشد.

مجموعه ۴ جلدی “طراحی سازه های فولادی” تالیف جناب آقای “دکتر اباذر اصغری”، بر اساس آخرین ویرایش آئین نامه ها و دستورالعمل های بین المللی تهیه و تالیف شده است. همانطور که میدانید تغییر مبحث دهم مقررات ملی ساختمان در دستور کار دفتر تدوین مقررات ملی ساختمان می باشد و قرار بر این است آخرین ویرایش آئین نامه فولادی آمریکا AISC360-16 را در مبحث دهم مقررات ملی ساختمان لحاظ نمایند. از بارزترین ویژگی های این مجموعه ۴ جلدی، نگارش آن بر اساس آخرین ویرایش آئین نامه فولاد آمریکا یعنی AISC360-16LRFD است. لذا با مطالعه این مجموعه میتوانید بر به روزترین و جدیدترین ضوابط و روشهای طراحی سازه های فولادی تسلط کافی پیدا کنید.

جلدچهارم شامل:

فصل شانزدهم: طراحی اتصالات پیچی

فصل هفدهم: تحلیل و طراحی کف ستون ها

مشخصات کتاب

نویسنده دکتراباذراصغری
ناشر انتشارات دانشگاه صنعتی امیرکبیر
تعداد صفحات 663
نوبت چاپ چاپ دوم
شابک 9789644637049